Květen 2011

Sorry, I´m stupid

16. května 2011 v 17:49 | Heidy

Nedokážete si představit co si člověk uvědomí, když ztratí přítele. Toho nejcenějšího. Mojí nejcenější kamarádku, kterou jsem kdy potkala jsem ztratila. Nebylo to sice kvůli blogu, ale uvědomila jsem si že tohle nemá cenu.

Dnes o volné hodině jsem byla naštvaná, potřebovala jsem se uzavřít sama do sebe a nechat vše volně plynout. Můj život se mi mihl před očima a já jsem začala plakat. Ale nebylo to úmyslně. Pak když jsem šla zpátky na hřiště přiběhly za mnou holky a řekly mi že to nemá smysl. Brečet kvůli kravině, ale ovšem kravina to není a nechci aby to tak vypadalo.

Blog jsem opustila nesčetněkrát, ale až teď si uvědomuji že každý návrat byla chyba. Né pro Vás, ale pro mě. Nechci, aby kvůli mě někdo končil, ale já končím a to definitivně. S blogem. Nechci se vracet ani něco takového, zůstanu svá a to ve svém životě. Kolik chvil s Hugem, Sofí, Fíkem a kamarády mi uteklo a kolik známek jsem si kvůli blogu zkazila. Nedokázala jsem si uvědomit proč, ale teď to vím.

Jako je závislost Facebook tak je závislost blog, od které se chci naučit. Pořád Vám nedochází proč to dělám? Ale ono dojde, toho se nebojte jen všichni potřebujeme čas a já z Vás nejvíc. Promýšlela jsem si to hodně dlouho, a musím pryč. Moje slova Vás nebudou zajímat, ale blog mi krade to nejcenější co mám. Život.

Potřebuju se naučit žít bez něj. Vím že ztratím spoustu kamarádek z blogu, které se mnou ani nepromluví, ale je mi to jedno. Kdo mě nebere bez blogu, jako by nežil.

Aby jste si na mě mohli vzpomenout dám Vám na mě kontakt:

Facebook: Tereza Čapková
E-mail: heidy-life@seznam.cz

Pokud budete cokoliv potřebovat ráda Vám pomůžu či poradím, ale blog je pro mě uzavřená kapitola sklamání. Aby bylo jasno, budu se vyjadřovat pod přezdívkou Terka, tako to bylo nazačátku.

Naposled sbohem, blogu..

Strange life

16. května 2011 v 8:48 | Heidy

Eliška je 15-ti letá dívka, která naprosto nesnáší všechny velká zvířata a ze všeho nejvíc koně. Nedokáže je vystát! A nejhorčí je že její nejlepší kamarádka Zoe je začla milovat a dokonce na nich jezdí a tak když vezmě Elišku do stáje tak se dějou věci! Navíc je Eliška v deváté třídě a na střední školu jde do Mariánských lázní na jezdeckou školu! Donutila jí k tomu její matka a otec, jelikož oni jsou úspěšní jezdci. A aby toho nebylo málo pomalu ztrácí svého přítele Dereka a nedokáže tomu zabránit. Čekají jí dva měsíce prázdnin.
Dokáže všechny nástrahy překonat?

Od Kate za 1.bleskovku

15. května 2011 v 20:33 | Heidy |  Dárky

Víte že pro mě moc znamení když mi dáte na diplom Huga nebo Sofinku. A já děkuju Kate za tenhle úžasný diplom se Sofí. Moc mě to potěšilo!

Pregnancy - Upoutávka

15. května 2011 v 19:55 | Heidy

Pregnancy - Postavy

15. května 2011 v 19:47 | Heidy
Viki je 22 letá dívka, která již byla vdaná. Její manžel zemřel před měsícem a ona na něj nemůže zapomenout, tím spíš když po něm zdědila farmu plnou koní. No farmu, spíše jezdecký klub do kterého chodí čtyři děvčata. Viki se věnovala koním a tak má jezdeckou i trenérskou licenci. Její budoucí cíl je mít dítě.

Pregnancy

15. května 2011 v 19:40 | Heidy1.díl: Obyčejná hodina
2.díl: Bazén
3.díl: Novinka
4.díl: Co bude dál?
5.díl: Nový měsíc
6.díl: Kate
7.díl: Další den
8.díl: Kontrola
9.díl: Stáje
10.díl: Kdo krade
11.díl: Bříško
12.díl: Překvapení
13.díl: Jízda
14.díl: Magické číslo
15.díl: Nedokážu to
16.díl: Stěhování
17.díl: Nový domov
18.díl: Velká změna
19.díl: Podvodník
20.díl: V jízdárně
21.díl: Co dokáže čas
22.díl: Šťastný život
23.díl: Velký den
24.díl: Konečně zpátky
25.díl: Zpátky na zem
26.díl: Narozeniny
27.díl: Změna je život
28.díl: Rozloučení
29.díl: Sbohem
30.díl: Dědictví

Znamení koně

15. května 2011 v 6:10 | Heidy |  Koně
Úžasný koňský seriál z (ne)čekaným závěrem. Pojďme se tedy podívat na krátké shrnutí.

I don´t need blog

14. května 2011 v 20:15 | Heidy |  Novinky

Už bylo na čase abych aspoň jednou pozastavila. Potřebuju oddech a to celkový. Aby, ale blog nezel prázdnotou do pátka jsem Vám nastavila ráno články aby jste měli co číst. Ovšem kdo si mě smaže z Affs za neaktivitu ať si! Já se nebudu nikoho doprošovat! Takže pokud si mě za neaktivitu smažete dejte mi aspoň vědět. Momentálně se budu věnovat jen mému druhému blogu kone.blog.cz tento blog je až do odvolání pozastaven
Jak je to se mnou?

12. května 2011 v 17:03 | Heidy |  Novinky

Fakt nevím co to se mnou teď je. Nemám na nic chuť ani náladu. Možná bych se měla něčím odreagovat jenže vůbec nemám potuchy čím. Moje osoba mě pěkně zlobí! Škola se mi poslední dobou nedaří což mě celkem hodně štve. Dneska jsem sice vytáhla přírodopis na průměr 1,8 teda pokud umím počítat, ale určitě bude ještě zkoušet takže jestli to pokazim tak se nesnášim! No nic vraťme se k blogu. Každopádně tento týden tu o víkendu nejspíš vůbec nebudu. V sobotu jedu na kole za kámoškou ( 10 km! ) do Dřešína nejspíš na koně, ale to ještě není jisté. Podle toho jak bude moct. No v neděli tu možná budu, ale opravdu jen možná! Každopádně články mám nějaké npsané kdyžtak hupsnu jen na ňotas a dám Vám to sem. Mám napsanou soutěž o věcné ceny. Teda jen první místo bude mít věcnou cenu v podobě několika DVD. Nebudou sice originální, ale už se s tim stahuju týden :D. Dále mám napsanou novou povídku, které se budu věnovat protože už ten začátek se mi moc líbí. No nic nebudu zdržovat a jdu na videoseminář, opravdu jsem zvědavá co z toho bude.PUISSANCE - Skoky až do nebe

11. května 2011 v 6:09 | Heidy |  Videa

Tohle video mi příjde naprosto boží. Jak ti koníci skáčou strašně do výšky. Já nevím já bych se bála to skočit! A všimněte si že některé jdou bez sedla! Koníci na to musejí být jako extra šikovní a jako já bych se určitě bála! A některé ty pády :/


Od Wheel za 1.bleskovku

10. května 2011 v 17:44 | Heidy |  Dárky

Je úžasný, moc děkuju!
V této rubrice dárky budu vystavovat ty nejlepší dárky/ceny jaké jsem kdy dostala. Vždy uvedu autora a poděkování!

Signatura 0.1.

10. května 2011 v 11:00 | Heidy |  Grafika
Původně to mělo být záhlaví do desingu, ale nějak se mi pak nelíbilo a tak jsem z toho udělala jednoduchou signaturku. Mě se teda moc nelíbí, ale přišlo mi škoda Vám jí sem nedát.
Původ