Pregnancy - Postavy

15. května 2011 v 19:47 | Heidy
Viki je 22 letá dívka, která již byla vdaná. Její manžel zemřel před měsícem a ona na něj nemůže zapomenout, tím spíš když po něm zdědila farmu plnou koní. No farmu, spíše jezdecký klub do kterého chodí čtyři děvčata. Viki se věnovala koním a tak má jezdeckou i trenérskou licenci. Její budoucí cíl je mít dítě.

Aneta je 15-ti letá holka navštěvující tuto stáj nejdéle ze všech a to i když je nejmladší. Její jezdcké skušenosti jsou skvělé a ve škole se jí také daří poněkud dobře. Nejraději z celé stáje má Montyho. Její velký cíl je, udělat si trenérskou licenci.
Kate je 17-ti letá pohodářka. Sice je v ježdění teprve na začátku, ale koně má ráda a každou chvilku je ve stájí se svým oblíbeným koníkem, Dafné . Navštěvuje soukromou střední školu v Českých Budějovicích a ničeho nelituje.
Samantha se před nedávnem přistěhovala z Itálie se svými rodiči a tuhle stáj si vyhlédla hned jak přijela do Květoluk. Je jí 16 let a ovládá čtyři jazyky. Věnuje se PNH
Leslie je největší vyflenou ze stáje, ale s každým se snaží vyjít. Ovšem když jde o starání se o koně je okamžitě odtažitá a znechucená, ježdění má ovšem ráda. Je jí 17 let.
Nový měsíc je jediný hřebec ve stáji a je nevhodný pro začátečníky. Jezdí na něm jen Viki, protože ta jediná ho zvládá.
Monty je šikovný valášek a oblíbený koník Anety. Je výborný drezurák a výborný na přednášky pro začátečníky.
Salomé je úžasná 12-ti letá klisnička, kterou naprosto zbožňují všichni začátečníci jízdy bez sedla, protože je doopravdy nejlepší.


Dafné je krásná vranička. Je to sice problémovější kobylka, ale Kate jí naprosto zbožňuje.


Tenhleten úžasný valášek Rebel je ve stáji teprve chvíli, ale ukazuje se jako přátelský koník. Má ho moc ráda Samantha

Skípa je mírumilovná klisnička. Miluje jí naprosto Leslie, ale Skípa je k ní divná ovšem Leslie si z toho nic nedělá, říká že potřebuje čas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate | Web | 15. května 2011 v 20:00 | Reagovat

Ty jo to je postav a koní :-) Chvilku mi bud etrvat než se zorientuju, ale snad to co nejdřív zvládnu :-ú už s emoc těším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama