Novinky

I don´t need blog

14. května 2011 v 20:15 | Heidy

Už bylo na čase abych aspoň jednou pozastavila. Potřebuju oddech a to celkový. Aby, ale blog nezel prázdnotou do pátka jsem Vám nastavila ráno články aby jste měli co číst. Ovšem kdo si mě smaže z Affs za neaktivitu ať si! Já se nebudu nikoho doprošovat! Takže pokud si mě za neaktivitu smažete dejte mi aspoň vědět. Momentálně se budu věnovat jen mému druhému blogu kone.blog.cz tento blog je až do odvolání pozastaven

Jak je to se mnou?

12. května 2011 v 17:03 | Heidy

Fakt nevím co to se mnou teď je. Nemám na nic chuť ani náladu. Možná bych se měla něčím odreagovat jenže vůbec nemám potuchy čím. Moje osoba mě pěkně zlobí! Škola se mi poslední dobou nedaří což mě celkem hodně štve. Dneska jsem sice vytáhla přírodopis na průměr 1,8 teda pokud umím počítat, ale určitě bude ještě zkoušet takže jestli to pokazim tak se nesnášim! No nic vraťme se k blogu. Každopádně tento týden tu o víkendu nejspíš vůbec nebudu. V sobotu jedu na kole za kámoškou ( 10 km! ) do Dřešína nejspíš na koně, ale to ještě není jisté. Podle toho jak bude moct. No v neděli tu možná budu, ale opravdu jen možná! Každopádně články mám nějaké npsané kdyžtak hupsnu jen na ňotas a dám Vám to sem. Mám napsanou soutěž o věcné ceny. Teda jen první místo bude mít věcnou cenu v podobě několika DVD. Nebudou sice originální, ale už se s tim stahuju týden :D. Dále mám napsanou novou povídku, které se budu věnovat protože už ten začátek se mi moc líbí. No nic nebudu zdržovat a jdu na videoseminář, opravdu jsem zvědavá co z toho bude.

Chystačka

8. května 2011 v 11:24 | Heidy

Ahojky! Zdravím Vás se svojí suprovou náladou. Momentálně se totiž chystám za Hugem! Mám v plánu mu udělat hvězdičky na zadku, každopádně budou fotky a když budu mít chuť udělám i první video seminář. Docela se těším, už jsem ho neviděla ani nepamatuju! Ještě vyčistím foťák a hupskám za ním ♥! Tak se zatím mějte a těšte se na zápisek!

Nová šance, nový život..

7. května 2011 v 10:17 | Heidy
Možná Vám vrtá hlavou, proč nový blog. Z důvodu toho že maiden-life je skažený mou povrchní náladou a takovýto blog jsem si nemohla ponechat. Jako první Vás všechny mé Affíky chci požádat o zapsání do zápisu. Ano, vracím se k Affíkování. Ovšem né z povinosti. Takže Zápis Affs ZDE. Tento blog bude fungovat na stejném principu jako dříve maiden. Bude tu teorie, videa, deníčky, soutěže no prostě všechno! Každý den alespoň jeden článeček. Samozřejmě těm zvědavým napíšu i jak se mi daří s Honzou a jak se náš vztah dál rozvýjí. Tento blog jsem si vlastně nadělila k narozeninám! Dnes je mi 13 let a na tomto blogu si chci najít své "teritorium"
 
 

Reklama